Tiltinis kranas puikiai tinka dideliems kroviniams kelti

Puikiai tinka dideliems kroviniams kelti. Gaminami du tiltinio krano tipai - vienasijis ir dvisijis. Du veikimo šaltiniai - mechaninis ir elektrinis, priklausomai nuo krano tipo.

Elephant kuria ir gamina tiltinius kranus, kurie tinka dideliems kroviniams kelti. Šie kranai gali būti naudojami visose industrijos sferose.

TILTINIO KRANO STRUKTŪRA

Nešančiosios sijos yra pagamintos iš plieninių lakštų, o tiltas gali būti pritvirtintas prie bėgių arba pakabinamas žemiau jų. Krano veikimas gali būti mechaninis arba elektrinis, jei tiltas yra pakabinimas, kitu atveju, kai tiltas tvirtinimas prie bėgių, galimas tik elektrinis veikimas.

Gaminami du tiltinio krano tipai, priklausomai kiek yra atraminių sijų: vienasijis kranas ir dvisijis kranas.

Vienasijo krano kėlimo galia yra 10 tonų, maksimalus krovinio dydis – 25 m.

Dvisijo krano kėlimo galia yra 60 tonų, maksimalus krovinio dydis – 32 m.

Yra galimybė suprojektuoti ir pagaminti kraną pagal kliento pageidavimus, net jei jie neatitinka kitų Elephant gaminamų kranų standartų.

Pagal kliento pageidavimą, krano sijos gali būti pagamintos su sujungimais, kad tilptų ir į 40 pėdų jūrinį konteinerį, arba kitam patogiam tranportavimo būdui pagal kliento poreikius.

Pagal kliento pageidavimą, galimi žemesnės konstrukcijos tiltiniai kranai.

VEIKIMO IR MAITINIMO ŠALTINIAI

Tiltiniai kranai paprastai naudojami sunkiosiose pramonėse, siekiant perkrauti didelius krovinius.

Atsižvelgiant į skirtingus reikalavimus, su kuriais tenka susidurti, jie turi keletą skirtumų, lyginant su pakabinamais ir vertikaliais kranais.

Su tiltiniais kranais rekomenduojama naudoti elektrinius kėlimo įrenginius, kadangi technologiskai būtų sudėtinga įrengti suspausto oro tiekimą dėl įrenginio ilgio.

Tiltinis kranas yra valdomas nuotoliniu valdymo pultu arba per valdymo pultą.

Elektrą tiekiantys kabeliai, išsidėstę palei tilto konstrukciją, yra nedegūs, bei juda lygiagrečiai su kranu, atkartojant jo judesius.

Yra galimybė personalizuoti tiltinį kraną, pridedant vieną ar daugiau keltuvų, ir naudoti juos vienu ir tuo pačiu metu.