Lengvos konstrukcijos kranas

Puikus pasirinkimas norint greitai, efektyviai ir koordinuotai perkelti krovinius didelėse patalpose, naudojant kuo mažiau išteklių. Kranas yra paprastos konstrukcijos, kuri palengvina krano montavimą, jo priežiūrą bei naudojimą. Galimybė kraną montuoti prie lubų arba grindų. Maksimalus krovinio svoris - 1000 kg.

Elephant projektuoja ir gamina mechaniniu būdu valdomus paprastos konstrukcijos kranus, kurie, naudojant minimalius išteklius bei pastangas, patenkina visus reikalavimus, keliant krovinius.

Lengvos konstrukcijos kranai yra gaminami iš modulinių segmentų, kurie leidžia individualizuoti įrenginį pagal kliento poreikius.

Dėl savo paprastos konstrukcijos, kranai gali būti optimaliai panaudoti bet kurioje darbo aplinkoje, su galimybe įrengti prie esamų stogo konstrukcijų arba tiesiogiai tvirtinant prie lubų.

Elephant paprastosios konstrukcijos kranai yra rekomenduojami įmonėms, kurios nori greitai, koordinuotai ir efektyviai kelti krovinius didelėje darbo aplinkoje.

Sumažintas bendras aukštis.

LENGVŲJŲ KONSTRUKCIJŲ KRANŲ PRIVALUMAI

Paprastas ir lengvas kėlimas.

Nedidelis įrenginio svoris.

Montavimo paprastumas bei greitas krano įrengimas.

Mažai priežiūros.

Galimybė atlikti krano modifikacijas ateityje, pasikeitus kliento poreikiams.

Be to, naudojant paprastos konstrukcijos kraną, kuomet viskas tvirtinasi prie lubų, lieka laisva darbo zona, kurioje galima dirbti laisvai, be kliūčių.

TECHNINIAI DUOMENYS

Krano kėlimo galia yra 125, 250, 500 ir 1000 kg, maksimalus kėlimo plotis - 8m.

Standartinė kėlimo galia iki 1t esant kliento pageidavimui galime pagaminti ir didesnės kėlimo galios įrenginį

 

ĮRENGINIO SPECIFIKACIJOS

Lengvos konstrukcijos kranas gali būti gaminamas ir tvirtinimas prie pakabinamos lubų konstrukcijos, arba tvirtinamas ant grindų konstrukcijos, jei patalpų negali būti apkrautos.

Atraminė konstrukcija gaminama iš metalo kolonų, tvirtinamų prie grindų su cheminiais tvirtinimais. Visi sujungimai yra tvirtinami varžtais, kad būtų lengva sumontuoti.

Irenginys  pagamintas iš surenkamų sekcijų su judančiomis nešančiomis sijomis, pritvirtintomis prie rėmo arba prie lubų, kurios sujungiamos specialiomis jungtimis, kurios palengvina operatoriaus judesius tiek paleidimo, tiek sustabdymo padėtyje.

Tilto konstrukcija yra su nailoniniais ratais ir guoliais, kurie padeda išvengti triukšmo ir dėvėjimosi naudojimo metu.

Dideliems kroviniams galima naudoti dvisijį kraną.