• Gembinis kranas su lengvos konstrukcijos strėle

  Gembinis kranas su lengvos konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis arba su sieniniu tvirtinimu. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir rankiniu talės postūmiu. Kėlimo svoris iki 1T, strėlės ilgis nuo 3 iki 8 metrų

 • Gembinis kranas su H formos strėle

  Gembinis kranas su H formos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis arba su sieniniu tvirtinimu. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Kelimo svoris iki 2T strėlės ilgis nuo 3 iki 9 metrų.

 • Gembinis kranas su formos konstrukcijos strėle

  Gembinis kranas su Ɪ formos konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis arba su sieniniu tvirtinimu. Patogus sprendimas esant ribotam patalpos aukščiui. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Kėlimo svoris iki 2T strėlės ilgis nuo 3 iki 8 metrų.

 • Gembinis koloninis kranas su 360° automatiniu pasukimu

  Gembinis kranas su Ɪ formos konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis. Patogus sprendimas norint vienu įrenginiu padengti visą plotą. Naudojamas su automatiniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Kėlimo svoris iki 5T, strėlės ilgis nuo 3 iki 10 metrų.

 • Gembinis koloninis kranas su 360° mechaniniu pasukimu

  Gembinis kranas su Ɪ formos konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis. Patogus sprendimas norint vienu įrenginiu padengti visą plotą. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Kėlimo svoris iki 2T, strėlės ilgis nuo 4 iki 8 metrų.