• Gembinis kranas su lengvos konstrukcijos strėle

  Gembinis kranas su lengvos konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis arba su sieniniu tvirtinimu. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir rankiniu talės postūmiu. Kėlimo svoris iki 1T, strėlės ilgis nuo 3 iki 8 metrų

 • Gembinis kranas su H formos strėle

  Gembinis kranas su H formos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis arba su sieniniu tvirtinimu. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Kelimo svoris iki 2T strėlės ilgis nuo 3 iki 9 metrų.

 • Gembinis kranas su formos konstrukcijos strėle

  Gembinis kranas su Ɪ formos konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis arba su sieniniu tvirtinimu. Patogus sprendimas esant ribotam patalpos aukščiui. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Kėlimo svoris iki 2T strėlės ilgis nuo 3 iki 8 metrų.

 • Gembinis kranas su šarnyrine strėle

  Gembinis kranas su dvigubos konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis arba su sieniniu tvirtinimu. Patogus sprendimas esant kliūtims kėlimo trajektorijoje. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Kėlimo svoris iki 1T, strėlės ilgis iki 8 metrų

 • Gembinis kranas su teleskopine strėle

  Gembinis kranas su teleskopinės konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis arba su sieniniu tvirtinimu. Patogus sprendimas esant kliūtims kėlimo trajektorijoje. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Strėlės ilginimo funkcija automatinė arba mechaninė.  Kėlimo svoris iki 1T, strėlės ilgis iki 7 metrų.

 • Gembinis koloninis kranas su 360° automatiniu pasukimu

  Gembinis kranas su Ɪ formos konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis. Patogus sprendimas norint vienu įrenginiu padengti visą plotą. Naudojamas su automatiniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Kėlimo svoris iki 5T, strėlės ilgis nuo 3 iki 10 metrų.

 • Gembinis koloninis kranas su 360° mechaniniu pasukimu

  Gembinis kranas su Ɪ formos konstrukcijos strėle, montuojamas ant kolonos, tvirtinamas į grindis. Patogus sprendimas norint vienu įrenginiu padengti visą plotą. Naudojamas su mechaniniu strėlės pasukimu ir elektriniu arba mechaniniu talės postūmiu. Kėlimo svoris iki 2T, strėlės ilgis nuo 4 iki 8 metrų.